SKÄNK, 1800-tal, blåmålad.

SKÄNK, 1800-tal, blåmålad.

Svart skiva och sarg. L 91. B 46. H 90. Nyckel finns.

Slitage. Fläckar. Renoverad. Kompletterad.

Lähtöhinta
2 500 SEK