SERVISDELAR, 6 delar, flintgods, "Picknick", Marianne Westman, Rörstrand. 1950/60-tal.

Två karotter med lock, skärbräda, två uppläggningsfat samt smörask(lock saknas). H 7-14, L 16-43.

Obetydliga repor och mindre glasyrnötningar.

Lähtöhinta
2 000 SEK