Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

MATSALSGRUPP, 7 delar,Troeds Bjärnum, 1900-talets andra hälft.

6 stolar, bord med två iläggsskivor. Brännmärkta.
Bordets mått: L 155 (2x55 med iläggsskivor), b 100, h 73.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
5 000 SEK