297633

VAS och FAT, "1000 Ögon", Asta Strömberg, Strömbergshyttan.

Glas. Dekor av fasetter. Vas h 34. Fat diam 42, h 7.

Bruksslitage.

Alkuperä - Provenienssi

Lähtöhinta
4 000 SEK