SKRIVBORD, Verkstads AB Lindqvist Motala Stålmöbler, 1900-talets andra hälft.

Lätt böjform. Upphängd hurts med lådor. Extra lös hurts på skenor. L 206, B 86, H 74. Extra hurts L 100, B 42, H 73.

Bruksslitage. Märken och repor. Fläckar. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
3 000 SEK