KUNGLIGA VYKORT, Norge/Belgien, 1900-talets första hälft.

Vykortsalbum med vykort föreställande mestadels det Norska resp Belgiska Kungahuset.

Ej genomgångna, slitage, veck.

Lähtöhinta
2 500 SEK