TE-OCH KAFFESERVIS, 28 del, porslin, Rosenthal.

Glasyr i svart och vitt. Omfattande tekanna, sockerskål, mjölkkanna, 6 tekoppar med fat, 9 koppar med fat samt 10 assietter. Tekannans H 13.

Slitage. Repor. Kopparna med kantslitage.

Lähtöhinta
1 000 SEK