MATSERVIS, 42 delar, porslin, Edelstein, Tyskland 1900-talets första hälft.

Blomsterdekor. 6 mattallrikar, 12 assietter, 12 djupa tallrikar, 7 mindre assietter. Terrin. 4 uppläggningsfat.

Bruksslitage och smärre nagg.

Lähtöhinta
800 SEK