KAFFESERVIS, 64 del, porslin, Sanssouci, Rosenthal.

Dekor av sommarblommor. Förgylld kant. Omfattande 25 kaffekoppar med fat, 21 assietter, 12 större assietter, 2 fat, kaffekanna, tekanna, sockerskål och gräddkanna.

Något olika ton i glasyr. Smärre repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK