TAKLAMPA, "Halo There", Olle Andersson, Boréns.

Formgiven 1982. Röd, lila, gul och vit plåt. Etikettmärkt Boréns. H ca 45. Diam 65.

Slitage. Repor. Färgbortfall. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
4 000 SEK