300552

VASER, 3 st, glas, Otto Brauer för Holmegaard, 1970-tal.

Gult, grönt samt blåtonat glas. H 25-43. En etikettmärkt Kastrup/Holmegaard.

Repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK