BORD, "Bowie", Mårten Claesson, Eero Koivisto och Ola Rune, David Design, 2000-tal

Formpressad ek. Kvadratisk form. Brännmärkt. L 72, b 72, h 34.

Bruksslitage, ej ihopsatt, skruvar medföljer.

Lähtöhinta
1 500 SEK