SALONGSBORD, empire, 1800-talets första hälft.

Mahogny. Rund skiva uppburen av trepassformade sockel med tre svängda ben. Diam 101, H 72.

Fanérskador. Fläckar. Sprickor. Repor.

Lähtöhinta
5 000 SEK