SERVISDELAR, 7 st, porslin, Meissen, 1900-tal.

Polykrom dekor, två koppar med fat, liten kanna med lock, h 10, gräddkanna, tekanna, h 10, sockerskål samt fat, l 32.

Slitage, nagg samt lös knopp till liten kanna medföljer.

Lähtöhinta
4 000 SEK