FRIMURARESVÄRD, USA, 1900-tal.

Etsad och förgylld dekor. Märkt "HARDING UNIFORM & REGALIA BOSTON, MASS". Kavel av trä. Balja av stål med mässingsbeslag. L 94.

Bruksslitage, förgyllningsbortfall, kavel med skador och färgbortfall.

Lähtöhinta
2 500 SEK