Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

PARTI PORSLIN, 5 delar. bl.a. Tjeckoslovakien. Sent 1900-talet.

Det sk lökmönstret i underglasyrblått. Kanna, rivjärn, brödkavel, skopa, tratt. L 20-40.

Smärre slitage.

Lähtöhinta
500 SEK