BOKHYLLA. Hans J Wegner, RY Möbler, Danmark, bäd dat 1956.

Teak. Överdel med par ställda skjutdörrar med bakomliggande hyllor. Underdel med 6 draglådor. L 180, B 50, H 181.

Slitage. Smärre märken och repor. Fläckar.

Lähtöhinta
3 500 SEK