MATBORD, troligen David Rosén, Nordiska Kompaniet, 1950-tal.

Fanerat med teak. Rund skiva. Fyrdelad pelarfot. H 74. Diam 115. 2 iläggskivor à 50 (tot längd 215).

Smärre repor. Slagmärken. Någon fuktfläck.

Lähtöhinta
4 000 SEK