BORD, Italienskt, 1900-talets slut.

Avlångt bord med fällskiva samt slaggrindar vid gavlarna. L 210, B 37x2, h 74-71.

Bruksslitage. Märken och repor. Löst sittande gångjärn.

Lähtöhinta
3 500 SEK