Royal Copenhagen

(Tanska, 1775-)
Royal Copenhagen
(Tanska, 1775-)

FIGURINER, 3 st, porslin, bla Royal Copenhagen, 1900-tal.

Tax, Royal Copenhagen, H 19. Fågel, Royal Copenhagen, H 19. Elefant, Bing & Gröndahl, H 28.

Slitage. Smuts.

Lähtöhinta
4 000 SEK