SKÅLFAT, empire, silver, Anders Lundqvist Stockholm 1817. Vikt ca 740 gram.

Kant med banddekor, indragna hörn. L 28, H 3.

Smärre slitage och repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK