BORD, orientaliskt, 1900-talets första hälft.

Bemålat och bronserat. Sarglåda. Skuren dekor. L 55. B 31 H 64.

Visst färgbortfall. Repor. Slagmärken.

Lähtöhinta
1 000 SEK