LAMPBORD, ett par, 1940/50-tal.

Mahognyfanér. Rektangulär form. Mässingskodda fötter. L 55, b 40, h 50.

Smärre slitage. Yta med vissa rispor.

Lähtöhinta
3 000 SEK