Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:

FIGURIN OCH VAS, porslin, art deco, bla Goebel, 1920/30-tal.

Figurin, dansös, Katzhütte, Tyskland. Vas sk. Tulpanvas, älva, märkt Goebel. H ca 22-24.

Slitage. Fläckar. Nagg.

Lähtöhinta
1 500 SEK