Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

SKRIVBYRÅ, nyrenässans, 1800/1900-tal.

Valnöt samt valnötsrot. Upptill en låda. Bakom två lådor skrivinredning. Nedtill fyra lådor. L 77, b 53, h 148. Nyckel finns.

Fanérskador. Sprickor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
2 500 SEK