305599

HÄNGE med KEDJA, 18k guld, GD&Co, Malmö, 1900-tal, vikt 12 g.

Kedjas l 60 resp hängets h 5. Hänget kan även användas som brosch.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK