305673

BROSCH, 18k guld med cabochonslipade röda stenar och diamanter. Möjl Frankrike, 1900-talets mitt. Vikt 11,5g.

I form av rosett. L 5.

Smärre bruksslitage.

Lähtöhinta
2 500 SEK