SIDEBOARD, teak, 1960-tal.

SIDEBOARD, teak, 1960-tal.

3 skjutbara dörrar med bakomliggande hyllplan samt lådor. L 170. B 45. H 83.

Smärre repor och slagmärken. Något fläckad skiva.

Lähtöhinta
3 000 SEK