305892

ÖRHÄNGEN, ett par, 18k vitguld med briljantslipade dia tot ca0,70ct med droppslipade två topaser, 2000-tal. Vikt 12,4g.

L 4,5. Stift. Cert medföljer.

Obetydlig nagg. Inneslutningar.

Lähtöhinta
7 000 SEK