LJUSSTAKAR, 1 par, nysilver, Rolf Engströmer, Fabriksaktiebolaget Kronsilver, 1930-tal.

Kvadratisk fot. Räfflad pelare. H 17.

Smärre slitage. Några repor.

Lähtöhinta
3 000 SEK