30653
SALSSKÅP, rokoko, 1700-talets senare del.
SalsskÅp, rokoko, 1700-talets senare del.

Ekfanér, tvådelat, övre del med dörrpar, uppsvängt krön med knäckar. Intarsia i form av stjärnor. Nedre del med fyra lådor. Kulfötter. L 125, b 45, h 200. Nyckel finns.

Renoverat med bla senare beslag och ben. Smärre skador och torrsprickor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
15 000 SEK