MATTOR, 3 st, orientaliska, old. 67 x 66, 80 x 46 samt 93 x 65.

1 figural. 2 med medaljonger i rött och beige.

Slitage. Fläckar. Lagningar. Skador.

Lähtöhinta
1 500 SEK