307176

RING, 18k vitguld samt 8 åttkantslipade diamanter, tot 0.16 ct, Kurt L Carlsson, Stockholm, 1970. Vikt 3 g.

Stämplad KLC, st 17,25/54.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK