PARKBÄNK, s.k Vändbänk, 1800/1900-tal.

Vit. Genombrutna gavlar. Vändbar rygg. L 144.

Bruksslitage. Märken och repor. Anlupet. Färgslitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK