RESEBESTICK, 3 del, silver, sekelskiftet 1900. Samt 2 serviettringar. Tot vikt ca 186 g

3 bestick samt 2 servettringar (ej ursprungligt tillhörande). Bestick delvis förgyllda med matterad och ciselerad dekor. Monogram. Originaletui.

Bruksslitage. Repor.

Lähtöhinta
1 000 SEK