FIGUR, stengods, "Lodjur", Lisa Larson, Gustavsberg, 1970-/1980-tal.

Ur serien "Utrotningshotade Djur". Brun- och beige glasyr. H 15.

Några repor. Saknar stämplar och etikett.

Lähtöhinta
2 000 SEK