TRUMPET, Harry Pedler & Sons, trol 1940-tal.

Märkt Art by Harry Pedler & Sons, Elkhart-Ind. USA. Vincent-munstycke medföljer. L ca 50.

Renoverad. Slitage. Repor. Anlupet.

Lähtöhinta
2 000 SEK