PARTI KERAMIK, 4 delar, "Domino", Stig Lindberg, Gustavsberg.

Två cylindriska vaser, ett askfat "H55" och liten vas "H55". Dekor i svartvitt. Vasernas h 15-23. Lilla vasens h 5.

Smalare höga vasen med fotnagg. Något slitage.

Lähtöhinta
2 000 SEK