308032

VÄGGLAMPSKUPOR, ett par, glas, Kjell Löwenadler, Glössner o Co, sign.

Frostat råglas med dekor av dansande sjöman och dragspelsspelande sjöman. H 31,5.

Slitage, smärre repor. En med obetydlig nagg.

Lähtöhinta
2 000 SEK