KÖKSBÄNK, 1910/1920-tal.

KÖKSBÄNK, 1910/1920-tal.

Överdel med två uppfällbära lock, en med invändigt med diskbänk i zink. Front med dörrpar. L 106, B 36, H 75.

Slitage. Anlupet. Färgslitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK