Korut
30823

GULDRINGAR, 6 st varav 4 st i 23K guld och 2 st 18K guld. 1900-talets första hälft. Totalvikt 40 gram.

Slät modell.

Bruksslitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK