Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

HÄNGSKÅP, Dalarna daterat 1792.

Raka sidor, snedställda hörn, dörr, kurbitsbemålning. L 73, b 53, h 101. Nyckel finns.

Slitage, sprickor. Smärre skador. Avainet sisältyvät.

Alkuperä - Provenienssi

Långhundra prästgård, Uppland.

Lähtöhinta
3 000 SEK