DOSOR,4 st, silver, bla Ryssland, 1800/1900-tal. Totalvikt 170 g.

2 dosor iform av böcker, en i rak form med dekor av stadsmiljö, en med konturerad form. L 4-7.

Slitage, repor.

Lähtöhinta
1 200 SEK