TAKLAMPA, Scan-Light, troligen Hans Agne Jakobsson, Markaryd, Sverige 1900-talets andra hälft. H ca 86.

Vit plast. Cylinderformad. Etikettmärkt.

Sprickor. Slitage. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK