STOLAR, ett par, Gemla Diö, 1900-talets andra hälft.

Bok. Spjälad rygg. Rundade kopplade ben. Klädd sits. Brickmärkta samt stämpelmärkta.

Slitage och ställvis repor. Klädsel med fläckar.

Lähtöhinta
2 000 SEK