VEVGRAMMOFON, Decker Bros, Chicago, USA, sekelskiftet 1900.

Fanerad med mahogny. Uppfällbar skiva. Ca 60 stenkakor medföljer. Spelverket mekaniskt genomgånget. L 60. B 60. H 125.

Repor. Ej funktionstestad.

Lähtöhinta
2 000 SEK