30991
DIVANBORD, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.
Divanbord, nyrokoko, 1800 talets andra hälft

Oval fanérad skiva på fyrdelar pelarfot. L 144, b 93, h 77.

Slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK