MATBORD samt STOLAR, 5 st. Design R.O.O.M.

Ek. Bord ur "R" serien. L 200, b 100, h 76. Matsalsstolar "Maria" med mörk klädsel.

Slitage, fläckar, rispor och vissa repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK