SKÅP, 1900-talets första hälft.

Valnötsfanér, intarsiadekor, två skåpsdörrar med bakomliggande hyll- samt lådinredning. L 100, b 39, h 115.

Bruksslitage, fanérskador, repor, sprickor invändigt.

Lähtöhinta
1 500 SEK