TRÄDGÅRDSSOFFA, gjutjärn, Bolinder, 1900-talets första hälft.

Vitmålad stomme. Genombruten rygg med dekor av ormbunkar. Sits av träribbor. L 137.

Smärre repor och slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK